O nás

icon

391

Spokojených klientů

icon

1302

Zakázek

icon

24

Pracovníků

icon

21

Let zkušeností v oboru

O nás

POJĎME SPOLEČNĚ VYBUDOVAT NĚCO SKVĚLÉHO!

Společnost MALDREV s.r.o. jsme založili v roce 1999 jako rodinnou společnost. Od samého počátku fungování je naším hlavním oborem stavební činnost. Věnujeme se výstavbě objektů pro soukromé osoby a bytová družstva, k našim nejčastějším zakázkám v této oblasti patří výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce domů, zateplení fasád, ale také hrubá stavba domů nebo zhotovení základů.

Stejnou měrou jako občanské výstavbě se věnujeme stavbě a rekonstrukci komerčních objektů, která zahrnuje zejména rekonstrukce firemních areálů, stavbu hal, výstavbu a renovace podnikových prodejen a restaurací i stavby občanské vybavenosti. V neposlední řadě se také zabýváme realizací inženýrských staveb, pod které spadají rekonstrukce a výstavba mostů a lávek, realizace přípojek a inženýrských sítí, a patří sem i zemní práce, dovoz písků a štěrků, odvoz suti a odpadů.

Od roku 2001 se naše společnost věnuje také truhlářství, pro truhlářskou výrobu nám slouží naše truhlářská dílna, která sídlí ve výrobním závodu společnosti MALDREV s.r.o. v obci Zlámanka. Truhlářství nám v počátku pomáhalo zejména ve schopnosti fungovat jako generální dodavatel staveb a nabídnout kromě stavebních a přidružených prací, také kompletní vybavení interierů jak rodinných domů, tak komerčních prostor. V průběhu doby truhlářská výroba nabývala v naší společnosti na významu a v současné době se svým objemem téměř vyrovná činnosti stavební. Mezi nejčastěji realizované zakázky patří vybavení interiérů restaurací, podnikových prodejen a komerčních prostor, kuchyňské linky na míru a výroba nábytku na míru. Dodáváme také vybavení interiérů vlaků a vagonů.

Zaměstnáváme tým zkušených pracovníků a techniků, na jejichž schopnosti a zkušenosti v oboru se můžeme spolehnout a kteří jsou hlavním důvodem úspěchů naší společnosti. Naprostou většinu činností zajišťujeme prostřednictvím našich zaměstnanců a vlastního strojního vybavení. Našimi dodavateli jsou pouze dlouhodobě osvědčené společnosti, u kterých jsme si naprosto jisti kvalitou jejich práce.

  • Spolehlivá společnost
  • Zkušenost v oboru
  • Podpora pro zákazníky
  • Kreativní projekty
  • Kvalita, termín, cena
  • Rodinná firma

Divoky

Divoky 54, 768 02 Zdounky
Email: maldrev@maldrev.cz
Telefon: +420 573 361 227

V oboru stavebnictví od roku 1999

Truhlářství

Zlámanka, 767 01 Kroměříž
Email: maldrev@maldrev.cz
Telefon: +420 573 361 227

Vedení společnosti

Stavba?

Kontaktujte nás ještě dnes a my Vám postavíme Váš dům snů!