Služby

icon
Stavebnictví

Za více než 21 let existence naší společnosti, ve které jsme se věnovali zejména výstavbě mnoha komerčních i rodinných objektů, jsme se snažili být vždy spolehlivým obchodním partnerem a odvádět svou práci tak, aby přinášela naším zákazníkům radost a nejlepší kvalitu našich staveb. Můžeme se pochlubit množstvím realizovaných staveb jak ve Zlínském kraji, tak i mimo něj, realizovali jsme také několik zakázek na Slovensku. Působíme zejména jako generální dodavatel staveb a proto můžeme ručit za dílo jako celek a zákazníci nejsou nuceni komunikovat a řešit případné dotazy či nesrovnalosti s mnoha dodavateli, ale vždy jen s naším pověřeným pracovníkem, který udělá vše pro to, aby se věc vyřešila ke spokojenosti našich zákazníků.

icon
Truhlářství

Výroba ze dřeva i laminátů je naše specialita, jsme hrdí na náš tým zkušených truhlářů a jejich zkušenosti a odbornost jsou vidět na každém našem výrobku. Poskytneme vám veškeré služby od zaměření a návrh, přes realizaci až po montáž. Ať už půjde o výrobu kuchyně na míru nebo kompletní vybavení interiérů rodinného domu, pokud vás čeká rekonstrukce restaurace, podnikových prostor nebo pokud budete chtít zhotovit podbití, obklad fasády či interiéru, jsme tu pro vás. Rádi přijedeme, prodiskutujeme možné varianty a uděláme nezávaznou cenovou nabídku. V posledních letech se nám daří úspěšně realizovat zakázky na vybavení interiérů kolejových vozidel. Šlo hlavně o obklad stěn HPL lamináty ve vagonech, realizaci příček nebo nábytkové vybavení a to jak z HPL desek, překližek, tak i z masivního dřeva.

icon
Zemní práce a autodoprava

Od samého počátku našeho fungování se snažíme realizovat stavby zejména za pomoci naší vlastní techniky a mechanizace. Naše stroje a auta jsou připraveny, pokud potřebujete vykopat základy nebo jen jámu, dovézt písek nebo odvézt suť na skládku. Na požádání jsme také schopní přistavit kontejner, abyste mohli vyklidit objekt nebo se jen zbavit starých nepotřebných věcí. Provádíme také demoliční práce a to jak částečné, tak kompletní demoliční práce včetně vyklizení objektů a likvidace veškerého odpadu až po plošné úpravy terénu, případně zbudování nových zpevněných ploch nebo drobných staveb, jako jsou opěrné zídky. Disponujeme těmito stroji a veškerým potřebným příslušenství k těmto strojům, jako jsou bourací kladiva, svahová lopata, zemní vrtáky a několik druhů kontejnerů na suť nebo odpad.

Naše stroje:

MAN LE 160

Caterpillar 3,5t

Locust 753